Jesteśmy Media Cube. Korzystamy z naszego międzynarodowego doświadczenia, zasobów wiedzy, kreatywności i entuzjazmu. Poznaj nas bliżej i sprawdź, jak możemy rozwinąć Twój e-biznes.

Stanowimy zgrany i doświadczony zespół specjalistów w zakresie projektowania, wdrażania i rozwoju serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Zrealizowaliśmy setki projektów, w tym e-commerce, na rynku polskim i na arenie międzynarodowej. Wśród nas są specjaliści od zarządzania projektami, projektanci interakcji, graficy, programiści i frontendowcy. Taki interdyscyplinarny zespół gwarantuje kompleksowe podejście do realizacji każdego projektu.

Lubimy ambitne i wymagające zadania. Nie wdrażamy standardowych rozwiązań. Nie bazujemy na szablonach i ogólnodostępnych „templatkach”. Każdy projekt zawsze dopasowujemy ściśle do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Podstawą naszej pracy jest dogłębne zrozumienie koncepcji i założeń biznesowych oraz zaproponowanie optymalnego sposobu ich realizacji.
Stawiamy na nieustanny rozwój. Przez kilka lat obecności na rynku przeszliśmy drogę od klasycznego Software House do agencji interaktywnej oferującej usługi kreatywne i kompleksowe wdrożenia projektów internetowych. Zależy nam na dobrej, partnerskiej współpracy z naszymi klientami. Stale utwierdzamy się w przekonaniu, że tylko takie podejście gwarantuje realizację projektów, które będą nie tylko zgodne z koncepcją klienta, ale równocześnie atrakcyjne wizualnie, bezawaryjne i rentowne.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynkach międzynarodowych możemy zaproponować naszym klientom innowacyjne rozwiązania w segmencie „mobile”. Wierzymy, że przyszłością handlu internetowego są mobilne sklepy www. Chcemy brać czynny udział w tej rewolucji, oferując projektowanie e-commerce w oparciu o standard Responsive Web Design (RWD).
Planowanie i strategia
Planowanie i strategia

Anal izujemy

Rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania Klienta, szanse i potencjalne zagrożenia dla projektu. Definiujemy cele, określamy kolejne kroki i harmonogram działań.
Kreacja i funkcjonalność
Kreacja i funkcjonalność

Projektujemy

Ten etap to połączenie wiedzy z zakresu usability i twórczej pracy naszych grafików.
Nasze projekty są efektowne wizualnie i efektywne pod kątem biznesowym.
Wdrożenia i serwisy
Wdrożenia i serwisy

Realizujemy

Wdrażamy projekty w oparciu o popularne systemy sklepowe i CMS, tworzymy też autorskie rozwiązania. Klienci otrzymują od nas również wsparcie techniczne.

Mediacube Team

Kilka lat wspólnej pracy, setki zrealizowanych projektów, wzajemne zaufanie do naszych umiejętności.
Jesteśmy jak zgrana drużyna, w której każdy zawodnik odpowiada za konkretne elementy projektu. Wśród nas są project managerowie, projektanci UI/UX, graficy i programiści. Poniżej znajdą Państwo listę specjalistów, którzy uczestniczą w procesie tworzenia i wdrażania stron.
Konrad Piwowar Glorious Leader
Kuba Gryglak Project Manager | Lead Developer
Andrzej Kluczny JS Developer
Łukasz Ogiński Programmer
Borys Łokić Programmer

Klienci o nas

Dzięki nim na bieżąco śledzimy markę PayLane i możemy reagować na zachowania internautów. W sieci wszystko dzieje się tu i teraz - opinie czy pytania wymagają szybkich odpowiedzi. Dzięki Brand24 te proste, codzienne czynności nigdy nie urastają do rangi problemów.
Adriana Kondratowicz Agencja PR Expert
Pierwszy poranne maile to zawsze monitoring od Brand24. Dzięki nim na bieżąco śledzimy markę PayLane i możemy reagować na zachowania internautów. W sieci wszystko dzieje się tu i teraz - opinie czy pytania wymagają szybkich odpowiedzi. Dzięki Brand24 te proste, codzienne czynności nigdy nie urastają do rangi problemów.
Adriana Kondratowicz Agencja PR Expert
Dzięki nim na bieżąco śledzimy markę PayLane i możemy reagować na zachowania internautów. W sieci wszystko dzieje się tu i teraz - opinie czy pytania wymagają szybkich odpowiedzi. Dzięki Brand24 te proste, codzienne czynności nigdy nie urastają do rangi problemów.
Adriana Kondratowicz Agencja PR Expert

Wyróżnienia

Partnerzy

Sprawdź, jak możemy rozwinąć Twój e-biznes Skontaktuj się z nami